Terminale do kart płatniczych - Ubezpieczenia

Arkadiusz Kamiński — Pośrednictwo Ubezpieczeniowo–Finansowe
Przejdź do treści

Terminale do kart płatniczych

Terminale
Dodatkowo
program "Polska Bezgotówkowa"
Program zaopatrywania z terminale pos, dla małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiający po spełnieniu kilku kryteriów, obsługę transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Aby skorzystać z programu – proszę o zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy.

Płatności internetowe czyli tzw. e-commerce
Klienci, którzy dołączą usługę  do swojego pakietu dzięki PayLane uzyskują dostęp do wielu metod zapłaty (160 walut bez kosztów przewalutowania) z całego świata oraz akceptację trzydziestu metod płatności 24 godziny na dobę, takich jak integracja PayPal, PayPerClik (transackcje jednym kliknięciem) co znacząco wpływa na rozwój każdego biznesu, zarówno stacjonarnego z terminalami POS, ale również opartego na handlu internetowym.

Paysafecard
paysafecard to usługa polegająca na możliwości dokonywania płatności internetowych bez podawania szczegółów kart płatniczych. Dzięki niej można łatwo, bezpiecznie i szybko dokonywać płatności online u wszystkich znanych usługodawców z branż zajmujących się grami, mediami społecznościowymi, usługami internetowymi i innymi.
Arkadiusz Kamiński
Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe
tel.: (+48) 694-49-49-53
Ul. Jagiellońska 30C/9, 80-367 Gdańsk.
Wróć do spisu treści