Ubezpieczenia

Arkadiusz Kamiński — Pośrednictwo Ubezpieczeniowo–Finansowe
Przejdź do treści
Witam na stronie internetowej Pośrednictwa Ubezpieczeniowo-Finansowego

Od ponad 20 lat zajmuję się sprzedażą i obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w sektorze usług ubezpieczeniowo-finansowych. Kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że stale staram się sprostać wymogom rynku, dostosować się zarówno do zmian jak i oczekiwań klientów, poszerzając zakres swojej działalności.

Indywidualne podejście, dobór najdogodniejszych programów i pakietów ubezpieczeniowych w oparciu o wiedzę własną a także zaprzyjaźnionych współpracowników z branży, pozwala spełniać wymagania najbardziej wymagających kontrahentów.

Perspektywa długoletniej współpracy z klientami, bazująca na wzajemnym zaufaniu i profesjonalnym doradztwie jest kluczowym elementem mojej działalności.

Dotychczasowe doświadczenie  zawodowe pozwala mi wierzyć, że z równie dobrym skutkiem będę pracować także na rzecz Państwa ochrony ubezpieczeniowej  i bezpieczeństwa finansowego.

Z poważaniem
Arkadiusz Kamiński

Rejestr pośredników ubezpieczeniowych - wyszukiwarka podmiotów https://rpu.knf.gov.pl/.

Rejestr agentów jest jawny w zakresie aktualnych danych, o których mowa w art. art. 55 ust. 1-3 ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (Dz. U. z 2018 r., poz. 2210 ze zm.) z wyłączeniem informacji o osobach fizycznych obejmujących numer PESEL, numer paszportu, numer dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, oraz miejsce zamieszkania.

Arkadiusz Kamiński
Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe
tel.: (+48) 694-49-49-53
Ul. Jagiellońska 30C/9, 80-367 Gdańsk.
Wróć do spisu treści