Bieg do Miodu

Arkadiusz Kamiński — Pośrednictwo Ubezpieczeniowo–Finansowe
Przejdź do treści

Bieg do Miodu

Ubezpieczenia
środa 02 Cze 2021
Miło mi zaprosić Was do udziału w VII Edycji BIEGU do MIODU. Jak zawsze ideą tego wydarzenia jest uznanie dla rodzinnej profesji pszczelarskiej, której efektem jest wytwarzany MIÓD PSZCZÓŁKOWSKI, wpisany w 2007 roku na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Było to zasługą Henryka Kamińskiego, wieloletniego prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Pszczółkach,  a teraz spuścizna ta jest pieczołowicie pielęgnowana przez jego następców. Więcej informacji na temat pszczelarstwa znajdziecie na www.miodpszczolkowski.info.
W poprzednich edycjach trasa prowadziła z Gdańska-Przymorza do Pszczółek,  w stylu "prawie–Maratonu" i liczyła 32,125 km, pokonywana głównie biegiem. Od zeszłego roku impreza ma charakter WIRTUALNY. Można zapisać się i zadeklarować pokonanie od 5 km do owych 32,125 km (lub  więcej), ale teraz rozszerzamy paletę aktywności i dlatego w dowolnym momencie można przejść, pobiec, pojechać rowerem lub przejechać na rolkach, a potwierdzenie (zrzut ekranu telefonu lub zegarka przesłać na mail Stowarzyszenia najpóźniej do dnia 20.07.2021 r. Ważne, aby poza zapisami, potwierdzić udział w wydarzeniu na FB: VII Edycja BIEG do MIODU i kliknąć "Wezmę udział".

W Pakiecie podstawowym za 37,00 pln jest pamiątkowy MEDAL i numer startowy do samodzielnego wydruku a dla chętnych (+25,00 pln) w płatnym Pakiecie rozszerzonym biegowa koszulka techniczna DAMSKA i MĘSKA z logo Biegu. Jest także bardzo fajna buffka w promocyjnej cenie (12,00 pln).  Szczegóły znajdują w regulaminie imprezy.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Edukacyjne "PSZCZÓŁKA".
Patronat biegowy nad wydarzeniem objęła Grupa Biegowa 65.
Głównym sponsorem jest Arkadiusz Kamiński - więcej na www.ubezpieczenia-gda.pl.
Autorką logotypu tegorocznego biegu jest p. Daria Weisbrodt - dziękujemy.
Partnerami wydarzenia są także:
Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach

Tymczasem, zamawiajcie dobrą pogodę i dołączajcie do ekipy – link do zapisów.


Arkadiusz Kamiński
Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe
tel.: (+48) 694-49-49-53
Ul. Jagiellońska 30C/9, 80-367 Gdańsk.
Wróć do spisu treści