Dogrywka z EDU PLUS

Arkadiusz Kamiński — Pośrednictwo Ubezpieczeniowo–Finansowe
Przejdź do treści

Dogrywka z EDU PLUS

Ubezpieczenia
piątek 05 Lis 2021
„Dogrywka z EDU PLUS”
Niedawno zakończyły się zapisy do grupowych polis tzw. nnw szkolnego i tych z Państwa, którzy z różnych względów nie zdążyli dokonać rejestracji zapraszam do skorzystania z oferty indywidualnej. Polecam wybór jednego z czterech wariantów jako uzupełnienie zakresu polis grupowych z Compensy, InterRisk czy Generali, zwłaszcza że konstrukcja oferty indywidualnej jest nieco inna.
„Dogrywka z EDU Plus” to polisa w oparciu o opcję „Ochrona”, z przejrzystą konstrukcją pod kątem zapisów w OWU. Dzięki temu gwarantuje wypłatę świadczeń związanych zarówno ze skutkami wypadku, takimi jak: złamania, urazy narządów ruchu, rany cięte, oparzenia, odmrożenia, pogryzienia i pokąsania, pobyt w szpitalu, operacje po wypadku, wstrząs mózgu, trwałe inwalidztwo oraz nagłego rozstroju zdrowia. Dlatego w katalogu objętym odpowiedzialnością znajduje się także zdiagnozowanie sepsy, zatrucie pokarmowe, rozpoznanie bąblownicy, wścieklizny, toksoplazmy, pobyt w szpitalu na skutek choroby, operacje na skutek choroby, poważne zachorowania, zdiagnozowanie wady wrodzonej serca czy rozpoznanie boleriozy. Całość pakietu uzupełniają usługi Assistance, Telemedycyny, e-Rehabilitacja, Pakiet Kleszcz i Pakiet ONKO. Co ważne w zakresie jest sport szkolny, zajęcia UKS, SKS i sport rekreacyjny a przy wyższej składce, podanej w tabeli, dla osób w wieku do 20 roku życia - także sport wyczynowy
Posiadanie polisy indywidualnej w ramach oferty „Dogrywka z EDU PLUS” w  InterRisk uprawnia do 20% zniżki przy ubezpieczeniu Ochrony Prawnej w życiu prywatnym dla całej rodziny.


Arkadiusz Kamiński
Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe
tel.: (+48) 694-49-49-53
Ul. Jagiellońska 30C/9, 80-367 Gdańsk.
Wróć do spisu treści